Forumo taisyklės


Registruodamiesi "Mobili taisykla" forume jūs sutinkate su šiais punktais:

Pagrindiniai rekalavimai:
1. Registruodamiesi forume slapyvardį rašome tik iš lotyniškų raidžių ir skaitmenų.

2. Forume toleruotini tik tvarkingi, mandagūs, lietuvių kalba parašyti pranešimai. Pranešimo dalis gali būti parašyta ne lietuvių kalba, jei tai yra būtina ir neišvengiama. Forume draudžiami etiniai, moraliniai, tautiniai įžeidimai kitų forumo dalyvių atžvilgiu. Draudžiama naudoti necenzūrinius žodžius ir posakius. Turinys prieštaraujantis Lietuvos Respublikos įstatymams bei teisės aktams, arba susijęs su jų nesilaikymu yra griežtai draudžiamas.

3. Forumas neskirtas asmeninėms diskusijoms. Jei nežinome ką parašyti arba neišmanome temos - nerašome. Neargumentuota nuomonė ar atsakymas netoleruotini.

4. Naujas temas kuriame tik tam skirtose skiltyse, o ne ten, kur papuola. Temos pavadinimas privalo kuo tiksliau nusakyti apie ką bus klausiama. Geriausiu atveju pavadinimas turėtų būti klausimas.

5. Forume galima cituoti kitus informacijos šaltinius, nurodant nuorodą į tą šaltinį. Taip pat leidžiama cituoti nedidelę dalį teksto. Draudžiama cituoti ištisus straipsnius ir bet kokius ilgus tekstus. Cituojant būtina nurodyti autorių.

6. Griežtai draudžiama atvira ar paslėpta bet kokio pobūdžio reklama, nesusijusi su forumo reikalais.

7. Prieš ko nors klausdami, visuomet pasinaudokite paieška. Taip pat yra ir dažniausiai užduodamų klausimų skiltis.

8. Avataro dydis ribojamas 100x100 taškų. Paraše draudžiama naudoti judančius paveikslėlius. Nenaudokite teksto spalvinimo, jei tai nėra būtina.Rekomendacijos:
1. Jei turite klausimų, kreipkitės į temos moderatorius. Jei norite aptarti jų darbą, galite rašyti į "Skundų bei pasiūlymų" skiltį. Taip pat galite kreiptis į administratorių elektroniniu paštu info@mobilitaisykla.lt.

2. Cituojant ne forumo pranešimą, rekomenduojama turėti autoriaus sutikimą, priešingu atveju visa atsakomybė dėl galimų nesusipratimų gula ant cituojančiojo.Forumo administracija neatsako už informacijos, pateikiamos šiame forume turinį ir kalbą, bei galimas pasekmes. Forumo administracijos nuomonė nebūtinai sutampa su žinučių autoriaus nuomone.