Kaip tinkamai prižiūrėti sodo medžius?

Gražus sodas dažniausiai neatsiejama nuo medžių, kurie ne tik traukia akis, tačiau taip pat ir uoslę. Juk gera matyti medžius, gera, kai jie žydi, kadangi tuomet visas sodas kvepia gėlėmis, žiedais.

Visgi, daugeliui atrodo, kad tokio tipo sodo priežiūra reikalauja labai daug dėmesio. Tikrai ne. Svarbiausia yra žinoti – kaip prižiūrėti ir turėti tinkamą įrangą, kuri darbus padeda padaryti kur kas našesniais.

Įrangą sodo priežiūrai siūlome įsigyti parkutechnika.lt internetinėje parduotuvėje.

  •       Svarbu, kad nuo medžių būtų pašalinami kenkėjai, kurie gali užnešti įvairia ligas. Tam reikia purkštuvų. Juos rasite https://parkutechnika.lt/purkstuvai. Žinoma, reikia ne tik geros įrangos, tačiau taip pat ir konkrečių chemikalų. Juos renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie pateiks asmenines rekomendacijas.
  •       Medžiams reikia kuo daugiau drėgmės. Daugelis žmonių jų nelaisto vasaros metu, kadangi galvoja, kad jie gauna tiek drėgmės, kiek reikia, nes šaknys yra gilios. Tai nėra visiškai tiesa. Medžius reikia laistyti taip pat kaip ir gėles bei kitus augalus. Ir reikia gausiai, tačiau geriau rečiau. Tuomet medžiai jus džiugins vešlumu ir tuo pačiu labai skaniais vaisiais.
  •       Taip pat reikia nepamiršti, kad medžiai turi b9ūti genimi. Kai kurie leidžia jiems augti taip, kaip nori, kadangi tai atrodo natūralu. Sodo medžiai nėra tokie patys kaip ir miške. Žinoma, jie gali sulaukėti. To išvengti galite tinkamai formuodami. To reikia ne tik jums, tačiau ir pačiam medžiui, kad jis augtų gražus ir tuo pačiu vestų skanius vaisius.
  •       Taip pat reikia nepamiršti ir baltinimo, kuris gali padėti išvengti kenkėjų. Pirmiausia – skruzdėlių, kurios dažniausiai atneša amarą. Nors ne visi vienodai vertina tokio tipo apsaugos priemonę, tačiau geriau jau tokia, nei jokios.

Svarbiausia yra nuolatinis dėmesys ir tuo pačiu apžiūrėjimas. Tokiu atveju bus galima pamatyti pokyčius ir greitai į juos reaguoti.

Galiausiai atminkite, kad kuo daugiau meilės medžiai gaus – tuo jis bus gražesni, žalesni ir tuo pačiu labiau Jus džiugins. Svarbiausia yra dėmesys. O su juo – viskas yra įmanoma.

 

Kaip tinkamai prižiūrėti sodo medžius?
Į viršų